Siatka zabezpieczająca z plecionego polipropylenu w wybranym kolorze na wymiar
Siatki tarasowe z elastycznego polipropylenu o grubości 4 mm, dostępne w stonowanych odcieniach zieleni i grafitu, oferują skuteczne zabezpieczenie dzięki gęstym oczkom o wymiarach 4,5x4,5 cm, a ich sprzedaż na indywidualny wymiar pozwala na idealne dopasowanie do każdej przestrzeni. Wytrzymała struktura tekstylna tej siatki zapewnia trwałą ochronę, co w połączeniu z możliwością wyboru kolorystycznego i precyzyjnego rozmiaru czyni ją uniwersalnym rozwiązaniem do różnych zastosowań zabezpieczających.
Realizacja od 2 do 3 dni roboczych
Bezpieczne płatności online 
GLS - przesyłka kurierska - koszt wysyłki: 0,00 zł
Przesyłka od nadania, dostarczana jest w 24h
Do darmowej wysyłki brakuje: 0,00 zł
Odbiór osobisty w firmie - bez kosztów przesyłki
Czas realizacji od 2 do 3 dni roboczych
Siatki na tarasy wykonane z elastycznego polipropylenu o grubości 4 mm, dostępne w kolorach zielonym i grafitowym, z oczkami 4,5x4,5 cm, sprzedawane jako produkt na wymiar.
Elastyczna siatka na tarasy z polipropylenu zabezpiecza i dekoruje w kolorach zielonym lub grafitowym.
Specjalistyczna siatka na tarasy wykonana z wytrzymałego polipropylenu o grubości 4mm stanowi praktyczne i estetyczne rozwiązanie zabezpieczające. Dostępna jest w sprzedaży na wymiar, co pozwala na idealne dopasowanie do każdej powierzchni tarasu, balkonu czy loggii. Produkt charakteryzuje się jednolitą strukturą z oczkami o wymiarach 4,5x4,5cm, gwarantującą dobrą przejrzystość i skuteczną ochronę. Elastyczność tej tekstylnej siatki ułatwia montaż i pozwala na swobodne dopasowanie do różnych kształtów oraz konstrukcji. Wybór między kolorem zielonym a grafitowym umożliwia harmonijne wkomponowanie zabezpieczenia w istniejącą architekturę i styl otoczenia.
Trwała siatka zabezpieczająca tarasy na wymiar
Siatki na tarasy wykonane z polipropylenu to gwarancja trwałości i efektywnej ochrony. Oferujemy je na wymiar, w dwóch eleganckich kolorach: zielonym i grafitowym, z obszyciem w tym samym odcieniu. Grubość materiału wynosi 4mm, a standardowa wielkość oczka to 4,5x4,5cm, co zapewnia optymalną funkcjonalność. Jako elastyczna siatka tekstylna doskonale sprawdza się w roli bariery zabezpieczającej, łącząc w sobie wytrzymałość na rozciąganie z łatwością aplikacji. Jest to produkt gotowy do natychmiastowego wykorzystania, który skutecznie zwiększa bezpieczeństwo i prywatność przestrzeni bez utraty jej walorów wizualnych. Dzięki sprzedaży na wymiar klient otrzymuje rozwiązanie szyte na miarę swoich konkretnych potrzeb.
Elastyczne siatki tekstylne z polipropylenu na tarasowe zabezpieczenia
Siatka na tarasy stanowi praktyczne rozwiązanie wykonane z materiału polipropylen (PP) o grubości 4mm. Dostępna w stonowanych kolorach zielonym i grafitowym, harmonizujących z otoczeniem. Charakteryzuje się wytrzymałą strukturą z oczkami wielkości 4,5x4,5cm. Produkt sprzedawany jest na wymiar, co pozwala na idealne dopasowanie do każdego tarasu. Elastyczna konstrukcja tekstylna ułatwia rozłożenie i zapewnia funkcjonalne zabezpieczenie. Siatka ta oferuje skuteczną ochronę, zachowując przy tym estetyczny wygląd przestrzeni. Jej zastosowanie zwiększa bezpieczeństwo i komfort użytkowania tarasu.














